8. grudnia odbyło się kolejne, jakże wyczekiwane spotkanie mikołajkowo – wigilijne naszych Uczestników wraz z opiekunami w zaprzyjaźnionej Restauracji PANORAMA w Jędrzejowie.

Boże Narodzenie to czas, który cieszy wszystkich a także jest nieodłącznym elementem tradycji. Dla naszych Uczestników to wspaniała okazja aby spotkać się przy wspólnym stole i razem spędzić czas.

Uczestnicy przywitali wszystkich gości śpiewem kolęd a także przedstawili przepiękny taniec z lampionami do piosenki „Noel” Katarzyny Cerekwickiej, który wzruszył do łez oglądających występ.

Po części artystycznej wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego obiadu składającego się z postnych pierogów, czerwonego barszczu z uszkami, racuchów i kompotu z suszu, rozmowom i śmiechom nie było końca. Po poczęstunku Uczestników odwiedził Święty Mikołaj, który obdarował każdego z naszych podopiecznych prezentami.

Na koniec tego magicznego spotkania wszyscy składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem, oczekując już następnego spotkania w tym gronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *